Jakim kluczem ja po to szłam i dalej idę, to nie wiem. Paczęłłł na tę chronologię zdarzeń i zachodzę w głowę, gdzie popełniłam błąd ;)

  1. W liceum byłam w klasie matematyczno-fizycznej.
  2. Potem dostałam się na psychologię na UJ i ekonomię na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.
  3. Napisałam pracę mgr o terroryzmie.
  4. A teraz zajmuję się wstydem i odwagą.
Pomagam pogubić siebie

A tak serio, to ja wiem dlaczego poszłam w kierunku psychologii. Najpierw (klasyk;)) szukałam siebie. Potem siebie zgubiłam. Potem znalazłam i zaczęłam rozumieć, że człowiek, żeby siebie odnaleźć, to musi się nieźle pogubić. I teraz wreszcie rozumiem już, że ja zawodowo to najbardziej właśnie pomagam się ludziom zgubić (znaleźć też ale to później, bo najpierw pomagam siebie pogubić). 

Zgubić i znaleźć.
Rozłożyć i złożyć.
Umrzeć i narodzić.
Stać i iść.
Pójść i wrócić.
Znienawidzić i pokochać.
I już potem zostać z tą miłością.

Dobranoc

PS Ostatnio jestem z tym pytaniem, po co właściwie to robię. Po co to wszystko. Wiecie... to takie pytania o sens, srens.

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

18.06-1
Spark in the dark.
Dziś w ramach cyklu spotkań (po)wolna sobota w Pałacu Potockich w Krakowie, niejaka wspaniała Aga Kozak zapytywała mnie o wiele rzeczy. Jeden z wąt...
17.06
Przeprosiny.
Dziś prowadziłam warsztaty podczas których wywiązała się dobrrrrra dyskusja o przepraszaniu. Cóż to jest za kompetencja. O panie!
Bez-tytulu
Sukienkowatość.
Łazienkowe selfie modowe z Paryża. Musicie wiedzieć (nic nie musicie ale ten zwrot jakiś taki ładny), że ja baaaaaaaaardzo długo w swoim życiu nie ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj