Dla firm.

Możemy wspólnie

Zrobić wiele
inspirujących rzeczy.
 

Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś.
Chcesz rozwijać firmę? Budować efektywne zespoły?
Odnaleźć swój styl zarządzania? A może dopiero zaczynasz? Jestem tutaj, aby wspierać Cię w odkrywaniu swojego potencjału i korzystaniu z niego w pełnym zakresie.

Jak mogę pomóc?

Poniżej znajdziesz możliwe formy współpracy. Różnią się długością, formatem,
intensywnością ale łączy je jedno: odwaga. Odwaga do lepszego życia.

Warsztaty

Warsztaty projektuję niemalże „od zera”. Oznacza to, że poza moim doświadczeniem, biorę pod uwagę aktualny kontekst biznesowy firmy i jej pracowników.

DARE TO LEAD™

Warsztat został zaprojektowany na podstawie badań dr Brené Brown nad wstydem, odwagą, wrażliwością i empatią oraz jej badań nad odwagą w przywództwie.

Wykłady

Formuła prowadzonych wykładów ma w sobie zrównoważony mix: teorii i praktyki, humoru i powagi, skupieniu na szczególe z szacunkiem do szerokiego kontekstu.

KURSY ONLINE

Kursy online dają możliwość pracy nad sobą o każdej porze dnia i nocy oraz z każdego miejsca na świecie.


COACHING

Coaching to intensywna forma pracy rozwojowej w formule „jeden na jeden”. To katalizator zmian, który wspiera klienta w wyznaczaniu celu, planowaniu działań i radzeniu sobie z przeszkodami.

ON MY WAY

Aabonamentowa platforma rozwojowa, dzięki której każdego miesiąca będziecie otrzymywać dawkę wiedzy, inspiracji, zadań.

Warsztaty

Warsztaty dla firm projektuję niemalże „od zera”. Oznacza to, że żeby zaproponować dobrze dobraną usługę, oprócz mojego doświadczenia i wiedzy biorę pod uwagę również aktualny kontekst biznesowy firmy i jej pracowników.

Zanim coś stworzę, potrzebuję dopytać m.in. o: aktualnie stawiane liderowi, zespołowi i całej firmie cele; plany i potrzeby rozwojowe oraz efekty, jakie miałaby odnieść wspólna praca.

Szycie na miarę to proces składający się z dwóch dużych kroków:

Dare to lead™

Model Dare to Lead™ jest zbiorem najważniejszych odkryć z 20 letniej pracy badawczej dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston nad wstydem, odwagą, wrażliwością oraz jej 7 letnich najnowszych badań nad odwagą w przywództwie.

To nie są nowe umiejętności. My je znamy. To, co jest nowe, to fakt, że wreszcie zaczynamy o nich mówić w biznesie i mamy gotowość by je odważnie wdrażać.

A na koniec z dumą dodam, że jako jedyna osoba z Europy, należę do zespołu międzynarodowych mówców i mówczyń Dare to Lead™ Speaking Team.

Wykłady

Staram się by formuła prowadzonych przeze mnie wykładów i webinarów miała w sobie zrównoważony mix: teorii i praktyki, humoru i powagi, skupieniu na szczególe z szacunkiem do szerokiego kontekstu.

Uczestnicy moich spotkań dowiedzą się więcej o wynikach badań dotyczących poruszanego tematu, poszerzą praktyczne zastosowanie ich w życiu codziennym a także będą mieli okazję wziąć udział w krótkich ćwiczeniach.

Wszystko to będzie odbywać się w formule storytellingu z uwzględnieniem praktycznych przykładów ilustrujących omawiane teorie z domieszką poczucia humoru, które bierze się z mocnego osadzenia merytorycznego.

Kursy online

Kursy online dają wszystko to, czego nie mogą nam zaoferować warsztaty na żywo. Możesz je robić w dowolnym czasie i miejscu. Możesz do nich wracać i powtarzać to, co było piękne albo trudne.

Możesz wybierać kolejność zadań i dopasowywać swoją do nich gotowość. To format dla tych, którzy chcą uzupełnić pracę rozwojową o narzędzie dostosowane do dynamiki codziennego życia.

Zobacz co mamy już w ofercie albo zostaw maila, żebyśmy mogli Ci dać znać, kiedy tylko pojawi się coś nowego.

To nie są nowe umiejętności. My je znamy. To, co jest nowe, to fakt, że wreszcie zaczynamy o nich mówić w biznesie i mamy gotowość by je odważnie wdrażać.

Coaching

Coaching dla firm to usługa szyta na miarę, więc może przebiegać bardzo różnie. Niemniej jednak to, co jest wspólne dla wszystkich projektów coachingowych, które prowadzę to:

  • dostosowanie indywidualne do potrzeb każdego klienta coachingowego

  • zaangażowanie oraz wiara w skuteczność narzędzia jakim jest coaching

  • mój stały rozwój w kierunku szlifowania kompetencji coachingowych

  • stosowanie zróżnicowanych form, technik, narzędzi oraz metodologii

  • ale najważniejsze jest to, że w każdy proces wkładam całe moje umysł, serce i intuicję
Długość, dynamikę, cenę oraz charakter procesów coachingowych ustalimy na pierwszym spotkaniu. Zapraszam do kontaktu.

Potrzebujesz czegoś innego?

Potrzebujesz czegoś innego?

Napisz do mnie, ustalimy co możemy jeszcze razem zrobić.

Napisz do mnie, ustalimy co możemy jeszcze razem zrobić.

Klienci

Z taką pokaźną grupą zrobiliśmy sporo fajnych rzeczy.
Czasem to był coaching, wykłady, warsztaty, a czasem webinary i podcasty.
Mam przyjemność współpracować z interesującymi oraz odważnymi ludźmi.

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj