O mnie.Jestem Asia

Moje życie w perspektywie geograficznej to jak do tej pory:
4 kraje i 7 miast.

Po ukończeniu Psychologii na UJ w Krakowie wyjechałam do Wielkiej Brytanii a następnie Holandii w ramach realizowanych projektów z obszaru rekrutacji oraz employer brandingu.

Następnie wróciłam do Polski i od 12 lat moim domem stała się Warszawa. Jednak miłość do łączenia podróży z pracą ze mną została i ostatnie lata to projekty realizowane nie tylko w Polsce, ale również w Europie oraz USA.

„Możesz wybrać odwagę albo komfort.
Ale nie możesz wybrać obu”.

Brené Brown

Moją wiodącą inspiracją jest dr Brené Brown

u której miałam przyjemność uczyć się z pierwszej ręki, w jaki sposób „vulnerability” jest źródłem wszystkiego, za czym tęsknimy.


Jako pierwsza w Polsce w swojej praktyce szkoleniowej zaczęłam wykorzystywać modele The Daring Way™, Rising Strong™ oraz Dare to Lead™ stworzone przez Brown.


Z dumą mogę również powiedzieć, że jako jedyna osoba z Europy, należę do jej zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team.

Moje narzędzia, inspiracje i wiedzę stale uzupełniam i szlifuję, ale jedno się nie zmienia: serce, które wkładam we wszystko co robię.

Inspirują mnie.

Dodatkowo czerpię z różnorodnych podejść zaczerpniętych między innymi od Billa George’a i idei autentycznego przywództwa, badań Kristin Neff i Chrisa Germera nad self-compassion, radykalnej akceptacji Tary Brach oraz niezastąpionego Jima Collinsa zajmującego się rozwojem firm.

Specjalizuję się
w odwadze.

Poniżej znajdziesz możliwe formy współpracy.
Różnią się długością, formatem, intensywnością,
ale łączy je jedno: odwaga. Odwaga do lepszego życia.

Pracuję z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi.

Prowadzę warsztaty, wykłady, webinaria. Występuję na konferencjach, w panelach dyskusyjnych, spotkaniach tematycznych. Prowadzę również coachingi indywidualne, grupowe i zespołowe.

Mam też przyjemność bycia członkinią Rady Ekspertek i Ekspertów dla Instytutu Dobrego Życia oraz Wysokich Obcasów.

Wywiady ze mną znajdziecie między innymi w Forbes, Forbes Women, Wysokie Obcasy, Harvard Business Review, Dzień dobry TVN, Uroda Życia oraz Vogue Polska.

A podsumowując to jestem zwyczajnie fajną dziewczyną, która lubi Skandynawię, sernik, kawę i psy.

Poza tym niedawno zakochałam się tak na poważnie po raz trzeci w życiu i wierzę, że cała poprzednia droga prowadziła mnie do bycia najlepszą wersją siebie w tej właśnie relacji.

Referencje

Sprawdź co mówią
moi klienci

Dzięki pracy z Asią Chmurą weszliśmy z zespolem na inny poziom, głębszej relacji. Empatia oraz pozbywanie się błędnych założeń co do naszego otoczenia są kluczowe do budowania zespołów, które wygrywają dużo więcej niż tylko biznes.
Krzysztof Misiak, Head of Poland CUSHMAN&WAKEFIELD
Wykład Joanny nie pozostawił dosłownie nikogo obojętnym. Joanna posiada talent, który łączy w sobie storytelling i umiejętność wzniecania ognia zarówno w serach jak i umysłach.
Karolina Stawarz - CitiBank

Certyfikaty

Ja również rozwijam się i poszerzam warsztat swoich umiejętności, z których korzystam m.in.
w pracy z Wami. Oto przykładowe odznaki, z których jestem najbardziej dumna.

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj