Emotions,courage,
authenticity.
 

talk to me.

Emotions, courage,
authenticity. talk to me.
 

Each episode is aimed at stimulating
both your mind and heart.

Each episode is aimed at stimulating
both your mind and heart.

“Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.”

Albert Einstein

PODCAST

Story to tell

“Story to tell” is a series of podcasts on topics related to the areas of my interest. Sometimes I invite inspiring guests to talk to, and sometimes I host an episode on my own.

Each episode is aimed at stimulating both your mind and heart. Hopefully giving you a better understanding of yourself, others and the world we live in.

Thank you for listening!

Everyone
has a story,
this one is mine.

My name is Joanna Chmura
and I am a psychologist.

I specialise in courage. The courage to live,
experience and feel all emotions.

HOW CAN I HELP?

Below you will find various ways we can work together. They differ in length, format and intensity, but they do have one thing in common: courage. The courage to live a better life.Individual clients will find opportunities for self-development, while companies will find diverse options for supporting their staff.

INDIVIDUAL CLIENTS

Join me in the process of self-growth in which authenticity plays a key role. Becoming who you really are is the first step in finding your inner strength.

COMPANIES

Take part in a variety of activities that can support the growth of your people.

“During the workshop, Joanna role models being authentic and brave. She does so in a very gentle way that allows the participants to find out how to live a more meaningful life.”

EVENTS

Please join me in the upcoming events.

13.12.2022Talk to me! #20 z Pawłem Tkaczykiem

Zorientowałam się, że w sumie tak jak on zarabiam na życie opowiadaniem historii. Tak jak on swoją pracę często zaczynam od wyjściowego pytania – Kim jestem i w czym jestem dobry / dobra? Kim chcę być? Czy to możliwe, że odpowiedzi na te pytania mają fundamentalne znaczenie, zarówno w procesie rozwoju, jak i w skutecznym budowaniu marki osobistej? A może sukces, to już tylko konsekwencja pracy z tymi aspektami? Czym właściwie jest dziś marka osobista? Wiele pytań i jeden wspaniały gość. Zapraszam Was na kolejną rozmowę w cyklu „Talk to me!”, moim gościem będzie Paweł Tkaczyk.

29.11.2022Talk to me! #19 z Justyną Suchecką

Gościnią najbliższego odcinka w cyklu „Talk to me!” będzie Justyna Suchecka. Punktem wyjścia do naszej rozmowy będzie jej książka „Nie powiem ci, że wszystko będzie dobrze”. To zbiór rozmów o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży z bardzo interesującymi postaciami: specjalistami/specjalistkami, młodymi aktywistami/aktywistkami, ale też gwiazdami (m.in. Janiną Bąk, Filipem Bednarkiem), którzy mówią np. o tym, jak ważna jest higiena psychiczna, jak radzić sobie z kryzysami i stresem, gdzie szukać pomocy i jak udzielać jej innym.

8.10.2022Konferencja "Uczę. Mam wpływ”

Konferencja “Uczę. Mam wpływ” z okazji Dnia (dla) Nauczyciela, to spotkanie dla nauczycieli i nauczycielek, którzy: – czują, że dotyka ich wypalenie zawodowe i myślą o zmianie zawodu – potrzebują wzmocnienia w codziennej pracy i zastrzyku pozytywnej energii – lubią spotkania z innymi nauczycielami i szukają inspiracji. Na tej konferencji będziecie mieli okazję posłuchać także mojej prelekcji, zapraszam wszystkich zainteresowanych.

18.06.2022 godz. 17:00(po)wolna sobota w Krakowie

Zapraszam do mojego ukochanego Krakowa na rozmowę Agi Kozak ze mną. Podczas niej odpowiemy na pytanie czy warto dać sobie spokój i jak szukać wewnętrznej równowagi, kiedy wszystko wokół stabilne nie jest? Porozmawiamy także o odwadze bycia sobą jako fundamencie, na którym budujemy wszystko. Bezpłatne wejściówki będą dostępne od 13 czerwca na KBF:BILETY.

RESOURCES

Have a look at what I have prepared for you to read, listen and watch.

CLIENTS

We have done a lot of cool stuff with this beautiful group of clients. Sometimes the services have included coaching sessions, talks, workshops and other times: webinars and podcasts. I must say that I’ve had the pleasure of working with really interesting and brave people.

Do you want to know what we can do together?

Do you want to know what we can do together?

Take the first step and get in touch with me. I would be delighted to discuss what we could create together.

Zrób pierwszy krok.
Skontaktuj się ze mną.
Chętnie omówię wspólne działania.

Shop

Ready for action? My shop is full of tools and options of applying theory into practice. And since I'm always working on something new, please visit regularly, as new things will be coming up.

SPRAWDŹ CO JESZCZE MOGĘ CI ZAOFEROWAĆW moim sklepie czekają na Ciebie produkty związane z szeroko pojętym rozwojem. Idź i zobacz, co dobrego czeka na Ciebie.

Chciałam stworzyć taki kurs, na który
sama bym się zapisała. Tak zrobiłam,
bo wiem jak bardzo potrzebny jest mi
spokój, kiedy wokół dzieje się tyle, że
„nie ogarniam”, że wkrada się lęk, że
gubię azymut.

Chciałam stworzyć taki kurs, na który sama bym się zapisała. Tak zrobiłam, bo wiem jak bardzo potrzebny jest mi spokój, kiedy wokół dzieje się tyle, że „nie ogarniam”, że wkrada się lęk, że gubię azymut.

podkreslenie

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj