Emotions,courage,
authenticity.
 

talk to me.

Emotions, courage,
authenticity. talk to me.
 

Each episode is aimed at stimulating
both your mind and heart.

Each episode is aimed at stimulating
both your mind and heart.

“Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.”

Albert Einstein

PODCAST

Story to tell

“Story to tell” is a series of podcasts on topics related to the areas of my interest. Sometimes I invite inspiring guests to talk to, and sometimes I host an episode on my own.

Each episode is aimed at stimulating both your mind and heart. Hopefully giving you a better understanding of yourself, others and the world we live in.

Thank you for listening!

Everyone
has a story,
this one is mine.

My name is Joanna Chmura
and I am a psychologist.

I specialise in courage. The courage to live,
experience and feel all emotions.

HOW CAN I HELP?

Below you will find various ways we can work together. They differ in length, format and intensity, but they do have one thing in common: courage. The courage to live a better life.Individual clients will find opportunities for self-development, while companies will find diverse options for supporting their staff.

INDIVIDUAL CLIENTS

Join me in the process of self-growth in which authenticity plays a key role. Becoming who you really are is the first step in finding your inner strength.

COMPANIES

Take part in a variety of activities that can support the growth of your people.

“During the workshop, Joanna role models being authentic and brave. She does so in a very gentle way that allows the participants to find out how to live a more meaningful life.”

EVENTS

Please join me in the upcoming events.

04.06.2024, godz. 18.00Zobacz szanse, nie trudność! Spotkanie z Joanną Chmurą

„To nawet lepiej” – jak w zmianach i nieoczekiwanych sytuacjach widzieć szanse, a nie trudności? 4 czerwca, w ramach cyklu eKOrelacje, naszą gościnią będzie Joanna Chmura – psycholożka, trenerka i coach, z którą porozmawiamy o jej najnowszej książce „To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse”. 🧡 Jak radzić sobie z lękiem i rozczarowaniem? 🧡 W jaki sposób uwolnić się od schematów z przeszłości? 🧡 Jak obdarzać się czułością i wyrozumiałością? 🧡 Jak budować życie, w którym jest miejsce na radość, odwagę i spokój, mimo wszystko? Wokół tej książki toczyć się będzie rozmowa, którą poprowadzi Lucyna Jarzynka.

24.05.2024Klub Miasta Kobiet: To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse

Podczas najbliższego spotkania Klubu Miasta Kobiet (24.05.2024), porozmawiamy o tym, jak w zmianach i nieoczekiwanych sytuacjach widzieć szanse, a nie trudności. 🌸 Jak radzić sobie z lękiem i rozczarowaniem? 🌸 W jaki sposób uwolnić się od schematów z przeszłości? 🌸 Jak obdarzać się czułością i wyrozumiałością? 🌸 Jak budować życie, w którym jest miejsce na radość, odwagę i spokój, mimo wszystko?

26.05.2024Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie 2024

Ulubieni autorzy, inspirujące spotkania i rozmowy na stoisku – Wydawnictwo Agora, Agora dla dzieci i Wydawnictwo ALE! zapraszają na majową edycję Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie! My spotkajmy się 26 MAJA – NIEDZIELA. Będę na Was czekać w godzinach 12:00-13:00, Sala Goethego, PKiN, stoisko to D9. A poniżej cały plan spotkań i podpisywań.

10.06.2024, godz. 18:30-20:30„To nawet lepiej” spotkanie motywacyjne! - Poznań

Ale to nie będą zwykłe spotkania autorskie… To będzie niepowtarzalna mieszanka wykładu, warsztatu i spotkania w doborowym towarzystwie, bo z Wami 🙂 Będziemy słuchać, mówić, ćwiczyć i odważać się. Będzie również możliwość zakupu mojej książki na miejscu i uzyskania autografu, a nawet pamiątkowego zdjęcia 😉 Spotkajmy się 10.06.24 w godz. 18:30-20:30 w Poznaniu, w pięknej przestrzeni Concordia Design (ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań). Nie zwlekajcie i rezerwujcie swoje miejsce na to wyjątkowe popołudnie, bo liczba miejsc jest ograniczona.

RESOURCES

Have a look at what I have prepared for you to read, listen and watch.

CLIENTS

We have done a lot of cool stuff with this beautiful group of clients. Sometimes the services have included coaching sessions, talks, workshops and other times: webinars and podcasts. I must say that I’ve had the pleasure of working with really interesting and brave people.

Do you want to know what we can do together?

Do you want to know what we can do together?

Take the first step and get in touch with me. I would be delighted to discuss what we could create together.

Zrób pierwszy krok.
Skontaktuj się ze mną.
Chętnie omówię wspólne działania.

Shop

Ready for action? My shop is full of tools and options of applying theory into practice. And since I'm always working on something new, please visit regularly, as new things will be coming up.

SPRAWDŹ CO JESZCZE MOGĘ CI ZAOFEROWAĆW moim sklepie czekają na Ciebie produkty związane z szeroko pojętym rozwojem. Idź i zobacz, co dobrego czeka na Ciebie.

Chciałam stworzyć taki kurs, na który
sama bym się zapisała. Tak zrobiłam,
bo wiem jak bardzo potrzebny jest mi
spokój, kiedy wokół dzieje się tyle, że
„nie ogarniam”, że wkrada się lęk, że
gubię azymut.

Chciałam stworzyć taki kurs, na który sama bym się zapisała. Tak zrobiłam, bo wiem jak bardzo potrzebny jest mi spokój, kiedy wokół dzieje się tyle, że „nie ogarniam”, że wkrada się lęk, że gubię azymut.

podkreslenie

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj