Wydarzenia

W najbliższymczasie

Zobacz jakie wydarzenia czekają Cię w nadchodzących tygodniach.

5-7.10.2022Warsztat „Odwaga w przywództwie - Dare to Lead™”

Warsztat dedykowany liderom, mającym świadomość, że zmiana, której szukają na zewnątrz zaczyna się w nich samych. To warsztat dla mających gotowość rozwinąć wewnętrzną odwagę do bycia sobą niezależnie od tego, czy są menadżerami, prezesami, nauczycielami czy rodzicami. Bo lider to ktoś, kto bierze odpowiedzialność za odnajdywanie potencjału w innych a następnie ma odwagę go w nich rozwijać.

8.10.2022Konferencja "Uczę. Mam wpływ”

Konferencja „Uczę. Mam wpływ” z okazji Dnia (dla) Nauczyciela, to spotkanie dla nauczycieli i nauczycielek, którzy: – czują, że dotyka ich wypalenie zawodowe i myślą o zmianie zawodu – potrzebują wzmocnienia w codziennej pracy i zastrzyku pozytywnej energii – lubią spotkania z innymi nauczycielami i szukają inspiracji. Na tej konferencji będziecie mieli okazję posłuchać także mojej prelekcji, zapraszam wszystkich zainteresowanych.

19,20,21.10.2022Warsztat "Odwaga pokochania siebie"

Zaakceptowanie tego, kim się jest, wymaga od nas odwagi. Odwagi objęcia siebie samych w całości ramionami czułości i życzliwości. Pokochanie swoich doskonałości jest czasem tak trudne jak pokochanie niedoskonałości. W jednym i drugim przypadku chodzi o integrację tego, kim jestem dziś. Dopiero taki punkt startu daje możliwość zmiany. Dopiero wtedy, z miejsca miłości, możemy ruszać w kierunku zmiany, której pragniemy. O tym jest ten warsztat: o zatrzymaniu, pokochaniu i zmianie.

25-27.11.2022Warsztat "Rosnąc w siłę - Rising Strong™"

To warsztat o tym, co robić kiedy próbując żyć odważnie, upadamy na arenie życia, jak podnosić się z porażek, błędów i potknięć i jak nie poddawać się na drodze do życia zgodnego z samym sobą i własnymi wartościami. To wreszcie warsztat o tym, jak pielęgnować w sobie chęci wprowadzania zmian, szczególnie wtedy, kiedy czujemy, że już tracimy siły i chcemy wrócić do starych przekonań czy schematów działań, które choć są boleśniejsze, to wydają się łatwiejszym rozwiązaniem.

Sprawdź co jeszcze możemy wspólnie zrobić?

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się ze mną. Chętnie omówię wspólne działania.

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj