Wydarzenia

W najbliższymczasie

Zobacz jakie wydarzenia czekają Cię w nadchodzących tygodniach.

25.05.2022, godz. 17:30Kobiety wiedzą, co robią - spotkanie w Warszawie

W przeddzień Dnia Mamy zapraszam na spotkanie na żywo w Warszawie lub online (na całym świecie) w ramach cyklu Wysokich Obcasów „Kobiety wiedzą, co robią”. Szczególnie polecam Wam moją rozmowę z Martyną Wojciechowską o macierzyństwie – tym biologicznym i nie tylko. Bądźcie z nami.

8-10.06.2022Warsztat "Uwolnij swój głos dotykając wstydu"

Zapraszam na warsztaty organizowane przez Magdę Kizinkiewicz we współpracy ze mną. Razem będziemy pracować z głosem, dotykać oddechu, emocji. Będziemy się dostrajać, a drogowskazem na naszej drodze będzie wstyd, który m.in. zatyka i odbiera głos; sprawia, że chowamy się i kurczymy w sobie; wstydzimy się, że nie będziemy dość dobre. Miewasz takie odczucia? Zagubiłaś/eś swój głos fizyczny i czasem ten serca? A może chcesz wybrać się z nami w drogę do bycia bliżej siebie poprzez pracę z głosem? Zapraszamy.

21.06.2022 godz. 18:00Talk to me! #16 z Gabby Bernstein

Talk to me to cykl, który odzwierciedla moje zainteresowania i ciekawość świata. Stąd wśród gości są między innymi dziennikarze, naukowcy, podróżniczki, logopedki, futurolodzy czy działacze edukacyjni. Przyszedł czas na duchowość. Gabby Bernstein jest autorką bestsellerów New York Times i polecaną przez Oprah przewodniczką duchową. Będziemy rozmawiać o tym jak w świecie, w którym trwa wojna nie stracić z oczu nadziei, wiary i miłości? W jaki sposób duchowość może pomóc nam przejść przez to, co ciemne, trudne i bolesne? Bądźcie z nami.

5-7.10.2022Warsztat „Odwaga w przywództwie - Dare to Lead™”

Warsztat dedykowany liderom, mającym świadomość, że zmiana, której szukają na zewnątrz zaczyna się w nich samych. To warsztat dla mających gotowość rozwinąć wewnętrzną odwagę do bycia sobą niezależnie od tego, czy są menadżerami, prezesami, nauczycielami czy rodzicami. Bo lider to ktoś, kto bierze odpowiedzialność za odnajdywanie potencjału w innych a następnie ma odwagę go w nich rozwijać.

19,20,21.10.2022Warsztat "Odwaga pokochania siebie"

Zaakceptowanie tego, kim się jest, wymaga od nas odwagi. Odwagi objęcia siebie samych w całości ramionami czułości i życzliwości. Pokochanie swoich doskonałości jest czasem tak trudne jak pokochanie niedoskonałości. W jednym i drugim przypadku chodzi o integrację tego, kim jestem dziś. Dopiero taki punkt startu daje możliwość zmiany. Dopiero wtedy, z miejsca miłości, możemy ruszać w kierunku zmiany, której pragniemy. O tym jest ten warsztat: o zatrzymaniu, pokochaniu i zmianie.

25-27.11.2022Warsztat "Rosnąc w siłę - Rising Strong™"

To warsztat o tym, co robić kiedy próbując żyć odważnie, upadamy na arenie życia, jak podnosić się z porażek, błędów i potknięć i jak nie poddawać się na drodze do życia zgodnego z samym sobą i własnymi wartościami. To wreszcie warsztat o tym, jak pielęgnować w sobie chęci wprowadzania zmian, szczególnie wtedy, kiedy czujemy, że już tracimy siły i chcemy wrócić do starych przekonań czy schematów działań, które choć są boleśniejsze, to wydają się łatwiejszym rozwiązaniem.

Sprawdź co jeszcze możemy wspólnie zrobić?

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się ze mną. Chętnie omówię wspólne działania.

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj