Staram się by format wykładów, które prowadzę miał w sobie zrównoważony mix: teorii i praktyki, humoru i powagi, skupienia na szczególe z jednoczesnym szacunkiem do szerokiego kontekstu. Ci, którzy byli już u mnie w sumie wiedzą o co mi chodzi. A wiadomo... chodzi mi o to bardzo mocno hehehehe ;)

O moich wykładach

Generalnie u mnie jest tak, że podczas wykładu uczestnicy nie tylko dowiadują się o wynikach badań dotyczących poruszanego tematu, ale też często mają okazję wziąć udział w krótkich ćwiczeniach dotykających poruszanych tematów. Wszystko to odbywa się w formule storytellingu, którą polubiłam dopiero jakoś dwa lata temu. Co ciekawe wcześniej myślałam, że ja nie umiem opowiadać historii. A teraz nie dosyć, że czuję, że umiem to i uczestnicy wykładów też tak czują!

Staram się, żeby to nie były po prostu historie, ale takie z uwzględnieniem praktycznych przykładów ilustrujących omawiane koncepcje oraz z dużym poczuciem humoru. Bardzo mocno wierzę, że humor pomaga zapamiętywać. Do tej pory wiele osób pamięta moją:

  • historię z lokówką
  • modlitwę przy celniku w Houston
  • czy też głaskanie swoich ramion przed biletomatem w Warszawie.

Ale te moje wykłady to nic nie zmienią, jeśli... potem nie wdrażamy tego w praktykę. Bo nawet najlepsza teoria jest nieskuteczna, jeśli nie wdrożymy jej w praktykę.

Piszę o tym dlatego, że spływa teraz do mnie dużo zapytań o wykłady dotyczącego odważnego przywództwa, empatii, emocji, wstydu i odwagi, porażkach, zaufaniu. No wszystkie te cudowności psychologiczne na które coraz częściej biznes roooobiiiii miejsceeeeee! Yeah! I bardzo się cieszę. No mega. Bo wykłady dają szanse większej grupie ludzi na dotknięcie tematu, a jak się dobrze zasieje, to ludzie szukają dalej i zgłębiają temat. I tak zaczyna się rewolucja.

No i tyle w sumie. Puenty za bardzo nie mam. Może piszę to z wdzięczności i radości. Sama nie wiem. Wy będziecie wiedzieć, jak przeczytacie :)

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

01.09.22
Na dobry start.
Droga młodzieży i drogie dzieci. Część z was dopiero dziś zaczyna przygodę. Część z was ją kontynuuje. Chcę Wam powiedzieć, coś co może już wiecie,...
b
Spojrzeć tam, gdzie odwracamy wzrok.
Carl Gustav Jung powiedział: Kompleks można pokonać tylko wówczas, gdy przeżyje się go w pełni. Jeżeli mamy się rozwinąć, musimy przyciągnąć do si...
298760100_632346298254067_2929342186895210773_n
Co z tym MLM?.
Zainspirowana bardzo dobrą najświeższą rozmową Martyny Wojciechowskiej z Joanną Przetakiewicz-Rooijens chciałam dziś o wolności finansowej. O swobo...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj