Zrobiłam sobie kiedyś słuchajcie test Gallupa na talenty. Achievera (czyli osiągacza) mam w pierwszej piątce. Uwielbiam, że jest tak wysoko. No lubię go mieć blisko. Ci, którzy go mają nie boją się ciężkiej pracy i są znani z wytrwałości, kondycji i cenią sobie dowożenie rzeczy do końca. On też ma swoje ciemne strony ten talent, więc nie jest tak kolorowo. Wiadomo. Jak wszystko ;)

Dare to Lead™

No ale do rzeczy. Uparłam się, że zrobię tę certyfikację jeszcze w tym roku i... zrobiłam. Wczoraj w nocy skończyłam. Żeby zdać egzamin notowałam jak szalona na Courage Camp w tym roku w Teksasie, czytałam w pociągach, słuchałam audibooka gdzie się dało, oglądałam webinary nasze wewnętrzne z Brené Brown wieczorami/nocą, z racji różnicy czasu i... przeklinałam tego pieprzonego Achievera w sobie ;)

Myślałam mamrocząc pod nosem, że żałuję, że nie mam w pierwszej piątce np.: 

  • oj-tam-oj-tam-nie-ucieknie-vera
  • spokojnie-powoli-vera
  • nie-pali-się-vera
  • kiedyś-to-zdam-vera

A tak serio, to lubię kończyć rzeczy, które zaczynam. Uwielbiam. Więc Panie i Panowie wy moi najdrożsi w przyszłym roku zaczynam prowadzić warsztaty Dare to Lead™ dla liderek i liderów. Przywództwo & Odwaga w jednym :)

Pozdrawia Was wieczornie Joanna Chmura (oni to wymawiają w USA Śmura ;) od wczoraj certyfikowany przez Brené Brown Education and Research Group facylitator programu Dare to Lead™.

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

18.06-1
Spark in the dark.
Dziś w ramach cyklu spotkań (po)wolna sobota w Pałacu Potockich w Krakowie, niejaka wspaniała Aga Kozak zapytywała mnie o wiele rzeczy. Jeden z wąt...
17.06
Przeprosiny.
Dziś prowadziłam warsztaty podczas których wywiązała się dobrrrrra dyskusja o przepraszaniu. Cóż to jest za kompetencja. O panie!
Bez-tytulu
Sukienkowatość.
Łazienkowe selfie modowe z Paryża. Musicie wiedzieć (nic nie musicie ale ten zwrot jakiś taki ładny), że ja baaaaaaaaardzo długo w swoim życiu nie ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj