30 grudnia 2015
Kawa z ...

Dziś coś zupełnie innego.

Jest takie coachingowe pytanie - hmmm... w sumie czasem to samo pytanie też padało późno w nocy na imprezach ;)

Gdybyś mogła umówić się z kimś na kawę, to z kim i dlaczego?

Kawa z ..

Z nimi!

Obiema na raz albo osobno z każdą. Jennifer Lopez i Beyonce. Podziwiam je obydwie za cholerną pracowitość, wytrwałość, kreatywność i nie rezygnowanie z marzeń. Talent. Kobiecość. Odwagę. Urodę. Styl. Wrażliwość. Dobór projektów. Ludzi. Współpracowników.

Mnie coś strasznie pociąga w takich długich drogach do celu. Nie wiem czemu... nie, jednak wiem... to dla mnie takie pociągające dlatego, że długi dystans daje możliwość rozwoju, wzrostu, kształtowania charakteru, testowania "jak bardzo chcesz", weryfikowania zapału i gotowości do ciężkiej pracy. Nie można oszukiwać na długim dystansie, udawać kogoś innego - tylko prawda tyle wytrzyma.

Więc jeśli ktoś z Was ma na nie namiary, to chętnie przyjmę, bo mam jeszcze trochę miejsca w kalendarzu na 2016, więc spotkanie z nimi gdzieś wcisnę :)

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

18.06-1
Spark in the dark.
Dziś w ramach cyklu spotkań (po)wolna sobota w Pałacu Potockich w Krakowie, niejaka wspaniała Aga Kozak zapytywała mnie o wiele rzeczy. Jeden z wąt...
17.06
Przeprosiny.
Dziś prowadziłam warsztaty podczas których wywiązała się dobrrrrra dyskusja o przepraszaniu. Cóż to jest za kompetencja. O panie!
Bez-tytulu
Sukienkowatość.
Łazienkowe selfie modowe z Paryża. Musicie wiedzieć (nic nie musicie ale ten zwrot jakiś taki ładny), że ja baaaaaaaaardzo długo w swoim życiu nie ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj