Warsztat otwarty.

Rosnąc w siłęRising Strong™

Warsztat otwarty.

Rosnąc w siłęRising Strong™

Warsztat „Rosnąc w siłę – Rising Strong™” to warsztat o tym, co robić kiedy próbując żyć odważnie, upadamy na arenie życia, jak podnosić się z porażek, błędów i potknięć i jak nie poddawać się na drodze do życia zgodnego z samym sobą i własnymi wartościami.

To wreszcie warsztat o tym, jak pielęgnować w sobie chęci wprowadzania zmian, szczególnie wtedy, kiedy czujemy, że już tracimy siły i chcemy wrócić do starych przekonań czy schematów działań, które choć są boleśniejsze, to wydają się łatwiejszym rozwiązaniem.

Warsztat „Rosnąc w siłę – Rising Strong™ ” – to warsztat,
który pokaże jak podnosić się w sile po porażkach.

Wiemy, że robienie rzeczy odważnych w życiu osobistym czy zawodowym, jest ryzykowne, niepewne i pełne sprzecznych emocji a umiejętność radzenia sobie z tymi trudnościami staje się jedną z najbardziej poszukiwanych umiejętności.

Rozwijanie jej daje wiarę, że cokolwiek wydarzy się na naszej drodze życia, będziemy potrafili sobie z tym poradzić. Nie będzie to łatwe. Pewnie nie będzie też przyjemne ale jeśli będziemy potrafili zdrowo radzić sobie z emocjami, krytyką wewnętrzną i oceną innych, to wysiłek włożony we własną pracę nad tymi obszarami zwróci się wielokrotnie.

Jak będziemy pracować?

Warsztat rozpoczyna się od wybrania przez Ciebie jakiegoś zdarzenia z Twojego życia, na bazie którego będziesz uczyć się sposobu podnoszenia po porażkach, trudnościach i błędach.

Przez kolejne dni przyglądamy się temu zdarzeniu z wielu stron. To może być temat z przeszłości a może też być to coś, czym żyjesz aktualnie.

Wyciągamy wnioski, budujemy refleksje i lekcje na przyszłość.

Wrażliwość nie jest słabością.
To nasza największa miara odwagi”.

Brené Brown

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Zastanawiasz się czy ten warsztat jest dla Ciebie?

„Rosnąc w siłę – Rising Strong™” jest o tym, jak możliwie najsprawniej i najszybciej wstać na nogi, kiedy w życiu robi się trudno i np.:

Informacje

MYŚLI. EMOCJE. ZACHOWANIA.

Wrażliwość jest siłą.

To warsztat o charakterze psycho-edukacyjnym, w którym łączą się: nauka z praktyką, wiedza z badań z ćwiczeniami, doświadczanie z rozumieniem. Uczestniczy zdobędą więc nie tylko wiedzę ale również będą mieli szereg możliwości doświadczania poruszanych tematów w praktyce.

Rosnąc w siłęRising Strong™

Cena zawiera

early bird*

6 300 zł

brutto

7 900 zł

brutto

*cena early bird obowiązuje do 2 miesięcy przed warsztatem

Termin

w trakcie ustalania

Harmonogram

pracujemy 3 dni (piątek, sobota, niedziela) w godz. 08:45 – 16:45

Miejsce

Warszawa
Centrum Inspiracje

Od zawsze lubiłam podróże, im dalej, bardziej egzotycznie, tym lepiej.
Warsztaty z Asią uświadomiły mi, że równie pasjonujące, ciekawe i odkrywcze są te podróże w głąb siebie. Wspaniała przygoda, baza do dalszej
pracy nad sobą i piękne wspomnienia.

Katarzyna Garbarskauczestniczka warsztatu

ZGŁOSZENIE NA WARSZTAT.

Chcesz wziąć 

udział w warsztacie?

Aby wziąć udział w warsztacie proszę o jak najdokładniejsze wypełnienie krótkiego formularza
Po wypełnieniu, na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia.

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj