21 sierpnia 2018
Zajebistą mam robotę.

Jest późna noc. Dotarłam wreszcie do domu po wyjeździe warsztatowym w Katowicach. Wiecie... prowadzę różne typy warsztatów, przeróżne ale dwa z nich to jakiś normalnie kosmos jest. I niby już to wiem, bo od 2014, kiedy zaczęłam je prowadzić, to już się przekonałam nie raz, ale...

Zajebistą mam robotę

Chodzi mi o dwa zaprojektowane przez dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Dla tych, którzy jeszcze nic o nich nie wiedzą. Jeden nazywa się "Z wielką odwagą" a drugi "Rosnąc w siłę". 

I wiecie co... ZAWSZE, absolutnie zawsze po każdym z tych 3 dniowych intensywnych dniach pracy na sali mam dwie refleksje:

  1. ja pierdziu, ale ja mam zajebistą robotę
  2. tak zmienimy świat, właśnie dokładnie kurde-mol-tak-proszę-państwa, krok po kroku, warsztat po warsztacie. 

Ci z Was, którzy na nich byli to dobrze wiedzą, o czym mówię, a Ci którzy jeszcze nie byli, to jest niezłym wyzwaniem opowiedzieć Wam, co czyni je magicznymi ale spróbuję wyjaśnić.

Jest grupa, która chce.
Są ludzie, którym zależy.
Jest solidna merytoryka.
Jest logika w przebiegu warsztatu.
Jest gotowość do schodzenia głębiej i głębiej.
Są prawda i szczerość. 
Jest humor.
Jest zaufanie.
Są odwaga i niewygoda.
Są oni i ja. 
I nagle w trakcie tej pracy już nie wiesz, gdzie się ktoś kończy a gdzie ty zaczynasz, bo okazuje się, że kiedy zejdziemy wystarczająco głęboko, to wszyscy jesteśmy tacy sami. 

A puenta tych warsztatów jest właśnie taka: Weź się przytul!

A teraz proza życia, idę z psami na siku :)

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

18.06-1
Spark in the dark.
Dziś w ramach cyklu spotkań (po)wolna sobota w Pałacu Potockich w Krakowie, niejaka wspaniała Aga Kozak zapytywała mnie o wiele rzeczy. Jeden z wąt...
17.06
Przeprosiny.
Dziś prowadziłam warsztaty podczas których wywiązała się dobrrrrra dyskusja o przepraszaniu. Cóż to jest za kompetencja. O panie!
Bez-tytulu
Sukienkowatość.
Łazienkowe selfie modowe z Paryża. Musicie wiedzieć (nic nie musicie ale ten zwrot jakiś taki ładny), że ja baaaaaaaaardzo długo w swoim życiu nie ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj