7 września 2021
Witajcie, rozgośćcie się!.

Ten post zamieściłam oryginalnie na moim profilu Facebook, witając nowe osoby, które zaczęły mnie tam obserwować.

Witajcie, rozgośćcie się!

Przybyło Was tu mi tu ostatnio, witajcie. Rozgośćcie się (tak się to pisze?!) opowiem Wam trochę o sobie, choć pewnie już coś o mnie wiecie, skoro tu wylądowaliście 

1. Zostałam psycholożką, bo chciałam naprawić siebie. Nie za dobry to powód, bo studia psychologiczne nie są od tego. Zrozumiałam to kiedy mnie z tej uczelni wyrzucili   ale potem wróciłam jak Johny z Dirty Dancing i skończyłam z uniesieniem te 5 lat 
2. Podróżowałam po świecie, ale nie tak, że z plecakiem i w ciemno (szacun dla tych, którzy tak potrafią), tylko tak, że zawsze to było to do szkoły, na stypendium albo do pracy. Holandia, USA, UK - tam się nabyłam trochę i „I think it’s beautiful” 
3. Za 9 dni będę świętować 40ste urodziny i mam wrażenie, że to może być prawda z tym, że taki wiek daje więcej spokoju, radości, cierpliwości i akceptacji.
4. Nie lubię nabiału a szczególnie sera białego, chyba że to sernik albo naleśnik. Wtedy ser zmienia duchową postać i sprawia mi przyjemność. Ja już przestałam próbować to rozumieć. Po prostu zaakceptowałam.
5. Na co dzień pracuję z firmami, które chcą bardziej. Które chcą zmieniać świat na ciut lepszy. Na szczęście dużo takich firm, więc pracuję też dużo. Czasem mi się wydaje, że za dużo, ale wtedy jem czekoladę i popijam białym winem i od razu jakoś mi się wydaje, że nie tak dużo jednak a doba ma więcej godzin niż 28.
6. Praca moja to też klienci indywidualni, z którymi teraz już nie mam aż tak dużo możliwości pracować z racji kalendarza, ale kocham tę robotę. Czasem zbieram ich w grupę na warsztatach otwartych i pracujemy ostro.
7. A do tego wszystkiego, to jestem zwyczajną dziewczyną, która chciałaby zostawić ten świat trochę lepszym niż go zastała. A jeśli jeszcze namówię do tego tak z jedną osobę, to uważam, że moja obecność na planecie Ziemia była uzasadniona.
8. A Wy mi w tym pomagacie oglądając, słuchając, czytając to, co tworzę i za to Wam dziękuję. Bardzo. Tak bardzo jak cieszymy się, kiedy okazuje się, że z całego pudełka Merci zostały Wasze ulubione smaki, bo inni zapomnieli, że to pudełko w ogóle jest.

Więc jeśli chcecie ze mną pozmieniać światy wewnętrzne i zewnętrzne to zapraszam Was na moje kanały na YouTube i Spotify.

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

BLOG-Tam-pomiedzy-wlasnie-miesci-sie-cale-nasze-zycie
Tam pomiędzy właśnie mieści się całe nasze życie.
Życie ma w sobie schody w górę i schody w dół. Czasem łatwiejsze te pierwsze. A czasem te drugie. Czasem idziemy sami a czasem z kimś. Czasem się m...
BLOG-Odwaznym-i-odwazna-sie-bywa
Odważnym i odważną się bywa.
Koloseum, zwane również Amfiteatrem Flawiuszów, ma dla mnie szczególne znaczenie. Kiedy odłączę potężny kawałek brutalnej historii i zostanę przy r...
BLOG-O-radosci-zycia.-O-lekkosci
O radości życia. O lekkości.
Ostatni weekend spędziłam we Włoszech. Co to był za czas. Jedzenie… sztos. Wino… sztos. Pogoda… sztos. Towarzystwo… sztos. Włochy są o przyjemności...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj