Dzisiaj jedna z najważniejszych dla mnie przewodniczek duchowych umieściła na swoich kanałach społecznościowych naszą rozmowę o duchowości w czasie wojny. Gabby Bernstein, której książki znajdują miliony odbiorców, konta SM śledzi miliony osób, którą zaprasza do siebie sama Oprah Winfrey napisała dziś w swoim newsletterze tak:

Spełnione marzenie

This episode is very special. When Polish psychologist Joanna Chmura asked me to appear on her podcast, I was thrilled to accept the invitation. I couldn’t wait to speak to the people of Eastern Europe—and I felt an instant connection with Joanna.

“I can’t wait to be your friend after this,” I told her as the podcast wrapped. Not only does Joanna look like an angel, but there’s an angelic presence coursing through her. She’s someone who’s clearly working with Spirit to bring messages of hope and spiritual resilience to the world. And I wanted to bring those messages to you!

Serce pulsuje szybciej kiedy ktoś, kto pomagał ci radzić sobie z wszystkim zakrętami w życiu, teraz pisze o Tobie tak:

Nie mogę się doczekać, żeby się z Tobą zaprzyjaźnić. Nie tylko wyglądasz jak anioł ale też jest wokół Ciebie anielski duch. Joanna ewidentnie jest kimś, kto działa z duchem, żeby przynosić ludziom nadzieję i budować duchową odporność.

I dziś wiem, jak bardzo, cholernie bardzo marzenia są ważne. Nawet coś, co wydaje się abstrakcją, może się spełnić. Właśnie spełniłam kolejne swoje marzenie. Dziękuję, że razem z Wami.

Polecam Wam gorąco moją rozmowę z Gabby - KLIK.

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

1.11.23
Nie blokujmy. Czujmy.
Wyjątkowo w tych ostatnich miesiącach a właściwie już latach obcujemy częściej ze śmiercią niż wcześniej. Ona od zawsze była obecna i taka też będz...
24.10.23
Paweł Kunachowicz - "Zmiana".
"Nie wiem nawet, kiedy zacząłem dopasowywać się do otaczającego świata, kiedy wciąż rezygnowałem z tego, co dawało mi szczęście. Miasto, w którym s...
2023.10.08
Gabor Maté - "Mit normalności".
Kocham Gabora Maté miłością zawodową ogromną. Lekarz, terapeuta, którego dokument „The wisdom of trauma” wspaniale pokazuje zawiłości świata, w któ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj