28 września 2017
Points of You i Ja.

Kiedy w 2011 potrzebowałam narzędzia coachingowego na konferencje ISAGA, Międzynarodowego Stowarzyszenia Gier i Symulacji, wpisałam w google, pełna błogiej nieświadomości powagi tego momentu, dwa słowa: game+coaching...!

Points of You i Ja

A reszta to już historia. Los i algorytmy pokierowały mnie do Izraela do Points of You.

Ściągnęłam wtedy The Coaching Game do Polski na ową konferencję i tak się zaczęło. Potem wspólnie ze sklepem ExperienceCorner.com dostrzegliśmy, że to niesamowite narzędzie trzeba natychmiast sprowadzić do Polski, bo czyni cuda. Zrobiliśmy to. A potem sprowadziliśmy w 2012 twórców Yarona i Efrat na konferencję, którą zorganizowaliśmy na Akademii Leona Koźmińskiego. Przy okazji pokazałam im Warszawę i Kraków. To wystarczyło, żeby zakochali się w Polsce. Współpracowaliśmy kilka lat. To był cudny i intensywny czas uczenia się pracy z fotografią i korzystania z niej na sali szkoleniowej. Ile ja się dzięki temu o sobie, biznesie i życiu w ogóle, dowiedziałam. Bezcenne. 

A parę lat później... osobiście i zawodowo zawołało mnie coś zupełnie innego. "Zawołała" mnie Brené Brown. Pożegnałam się z POY i weszłam na inną ścieżkę, a może nawet na inną mapę. Na tej nowej drodze nie byłam sama. Było nas dwie: ja & moja intuicja. Po prostu poczułam, że czas pójść gdzie indziej. Więcej tutaj już nie mogę z siebie dać a ewidentnie woła mnie coś innego. 

Kiedy teraz patrzę jak intensywnie i owocnie rozwija się Points Of You - Polska prowadzone przez Juliję Słaby, to mam uczucie radości i wdzięczności, że ktoś z taką elegancją i skutecznością promuje, szkoli i rozwija tę metodykę i dostarcza narzędzi na naszym rynku. 

Dawno, a nawet bardzo dawno już nie prowadziłam sesji w oparciu o Punctum a dziś jakoś samo wyszło, no i wspomnienia wróciły. Czułość i wdzięczność w sercu poczułam, więc napisałam. 

I powiem na koniec prawdę życiową prawdziwą najprawdziwszą - wszystko jest po coś i wszystko ma sens. Czasem nie od razu. Ale z czasem wszystko ma. I to bardzo bardzo bardzo duży sens :) Sens przez duże SE ;)

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

01.09.22
Na dobry start.
Droga młodzieży i drogie dzieci. Część z was dopiero dziś zaczyna przygodę. Część z was ją kontynuuje. Chcę Wam powiedzieć, coś co może już wiecie,...
b
Spojrzeć tam, gdzie odwracamy wzrok.
Carl Gustav Jung powiedział: Kompleks można pokonać tylko wówczas, gdy przeżyje się go w pełni. Jeżeli mamy się rozwinąć, musimy przyciągnąć do si...
298760100_632346298254067_2929342186895210773_n
Co z tym MLM?.
Zainspirowana bardzo dobrą najświeższą rozmową Martyny Wojciechowskiej z Joanną Przetakiewicz-Rooijens chciałam dziś o wolności finansowej. O swobo...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj