3 stycznia 2019
Pani Miłość rządzi.

Wiecie... prawda jest taka, że ten nasz 2019 będzie mieszany. Będzie słodki i gorzki. Radosny i smutny. Zdrowy i chory. Będziemy chcieli rzucić wszystko w cholerę i wyjechać w Bieszczady. Będziemy chcieli wrócić i zbudować San Francisco.

Pani Miłość rządzi

Słowem: ten rok, jak każdy, będzie kompletny. Pełny wszystkiego. Właściwy. I taka jego rola, taki ma być. Każdy rok przynosi nam dokładnie to, co ma przynieść. Na to nie mamy wpływu, bo tak jak i przyroda zmienia pory roku, czy nam się to podoba czy nie, tak i nasze doświadczenia przychodzą i odchodzą. Ale... ku pokrzepieniu serc spieszę donieść, że jest jedna rzecz, na którą możemy mieć wpływ. (Fanfary!) 

Gdyż, ponieważ, a zatem mamy wpływ na to, kto będzie naszym nauczycielem życia. Tadam! I tu jest, słuchajcie, bardzo prosto. Są tylko dwie opcje: miłość albo lęk. 

Życzę nam, żeby nasze wszystkie lekcje, które przyjdzie nam odrobić w 2019, prowadziła Miłość. Każdy przedmiot, przerwę, wagary i zastępstwo niech prowadzi łan-end-onli Pani Miłość. 

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

18.06-1
Spark in the dark.
Dziś w ramach cyklu spotkań (po)wolna sobota w Pałacu Potockich w Krakowie, niejaka wspaniała Aga Kozak zapytywała mnie o wiele rzeczy. Jeden z wąt...
17.06
Przeprosiny.
Dziś prowadziłam warsztaty podczas których wywiązała się dobrrrrra dyskusja o przepraszaniu. Cóż to jest za kompetencja. O panie!
Bez-tytulu
Sukienkowatość.
Łazienkowe selfie modowe z Paryża. Musicie wiedzieć (nic nie musicie ale ten zwrot jakiś taki ładny), że ja baaaaaaaaardzo długo w swoim życiu nie ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj