10 czerwca 2019
Miłość rządzi nawet na See Bloggers.

Konferencja See Bloggers się właśnie skończyła. Jak się ogarnę, to napisze więcej ale ponieważ mój mózg pod dyktando serca cały czas gada i gada to napiszę dziś takie coś. 

Miłość rządzi nawet na See Bloggers

Otóż co jakiś czas mam w swoim życiu dylematy życiowe z kategorii „jak żyć? jak pracować? jak kochać? jak być” - w przeróżnej kolejności. No... Przekleństwo rosnącej mej świadomości ;)

Można się boczyć na fb. Można sarkazmem oblewać Insta. Można nie rozumieć Tindera, Snapa i mówić, że to złłłłooooo itd. Ale nie można zaprzeczać, że młode pokolenie idzie tymi formatami. Że to jest ich rzeczywistość. Naszą była guma do skakania, bierki i pierwsze teledyski na MTV. Oni mają to. I naszą rolą, tych starszych, jest wesprzeć ich w tym świecie, który tak łatwo wciąga, kreuje i formuje. Tak jak w realu potrzebujemy mówić na głos, jak radzić sobie z hejtem, krytyką i ocenami. Jak szukać wsparcia, miłości i bliskości. Jak akceptować siebie i swoje niedoskonałości. I jak nie stracić siebie. Tak samo tam. Bo to dla nich równoległa rzeczywistość. Trzeba nam ich potrafić zalać miłością zanim dotrze w ich serca hejt. Bo wyposażeni w miłość z hejtem poradzą sobie raz-dwa i pomogą innym. O!

Wiec warsztat o tym, jak radzić sobie z oceną i nie stracić siebie miał komplet uczestników. Blogerzy, influencerzy, instamasterzy - ludzie korzystający z mediów społecznościowych. Oni chcą zmieniać swoje wewnętrzne światy i światy online. I chwała im za to! 

Takie kaznodziejskie przesłanie jak przystało w niedziele. Amen!

Miłość rządzi.

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

18.06-1
Spark in the dark.
Dziś w ramach cyklu spotkań (po)wolna sobota w Pałacu Potockich w Krakowie, niejaka wspaniała Aga Kozak zapytywała mnie o wiele rzeczy. Jeden z wąt...
17.06
Przeprosiny.
Dziś prowadziłam warsztaty podczas których wywiązała się dobrrrrra dyskusja o przepraszaniu. Cóż to jest za kompetencja. O panie!
Bez-tytulu
Sukienkowatość.
Łazienkowe selfie modowe z Paryża. Musicie wiedzieć (nic nie musicie ale ten zwrot jakiś taki ładny), że ja baaaaaaaaardzo długo w swoim życiu nie ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj