20 grudnia 2020
Lekcja 4. z kursu online "Daj spokój!".

Bez marzeń to nie dałabym rady. One zawsze trzymały mnie wyżej niż dawałam radę trzymać się sama. One podnoszą na duchu, dają mi spokój, rozwijają i motywują. Czy to marzenia o pracy, o relacjach, o miłości, o sobie i swojej najlepszej wersji siebie. Marzenia są KLUCZOWE dla spokoju, dla odwagi, dla życia. Dlatego też w swoim kursie online, postanowiłam w 4-tym tygodniu pracy, czyli w 4 lekcji, zrobić segment o marzeniach.

Lekcja 4. z kursu online „Daj spokój!”

Każda lekcja to m.in. film w temacie lekcji i historia. Historii w tym filmie nie słyszało wiele osób. Postanowiłam, więc dziś tak pod koniec roku podzielić się z nią z Wami z dwóch powodów. Po pierwsze, żebyście poznali mnie trochę lepiej. Po drugie, żebyście zobaczyli co Was czeka w środeczku kursu.
 
Więc, kto jeszcze nie wie, waha się czy zastanawia, czy kupować kurs dla siebie albo dla kogoś daję wgląd w jedną z wielu jego części. Nigdy nie przypuszczałam, że opowiem Wam tę historię, ale zostałam do tego życzliwie namówiona, więc życzliwie się dzielę.
 
Kurs online "Daj spokój! O odnajdywaniu wewnętrznej równowagi"
 
Dobra, a teraz FILM

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

18.06-1
Spark in the dark.
Dziś w ramach cyklu spotkań (po)wolna sobota w Pałacu Potockich w Krakowie, niejaka wspaniała Aga Kozak zapytywała mnie o wiele rzeczy. Jeden z wąt...
17.06
Przeprosiny.
Dziś prowadziłam warsztaty podczas których wywiązała się dobrrrrra dyskusja o przepraszaniu. Cóż to jest za kompetencja. O panie!
Bez-tytulu
Sukienkowatość.
Łazienkowe selfie modowe z Paryża. Musicie wiedzieć (nic nie musicie ale ten zwrot jakiś taki ładny), że ja baaaaaaaaardzo długo w swoim życiu nie ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj