27 lutego 2020
Kilka słów o coachingu.

Chciałam powiedzieć, że coaching jest super. Wiem, że krążą różne opinie. Kumam. Różne opinie, bo różne doświadczenia. Tak bywa. Niemniej jednak w wersji dooooobrej, to takie dooooobre narzędzie. Oj takie dobre.

Kilka słów o coachingu

Dla niezorientowanych można robić różne certyfikacje coachingowe. Jedną z nich jest certyfikacja w ICF. No i tam są różne poziomy. Trochę jak w grze komputerowej albo parkingu wielopiętrowym ;)

No i dziś po raz kolejny byłam częścią takiego parkingu ;) Z grupą coachów przygotowujących się do PCC rozwijaliśmy odwagę. Odwagę do bycia coachem choć nie tylko. Pamiętam, że moja droga do PCC trwała... dłużej niż chciałam, żeby trwała. No ale pamiętam dokładniutko moment, kiedy wreszcie się skończyła ;) Jej finisz świętowałam w Szwecji, bo akurat tam mnie zastała informacja, że dostałam certyfikat. Nie wiem, czy to w sumie ważne dla Was, gdzie byłam ;) Może ważne - bo coaching jest trochę jak przyroda na północy Szwecji. Robi dla Ciebie przestrzeń. Nie jest wygodna. Ale jest piękna. Przepiękna. Tak jak coaching.

Trzymam kciuki za cała grupę, która dziś właśnie rozpoczęła swoją podróż „do Szwecji”. Jak śpiewa Morcheeba - just enjoy the ride.

I zróbcie to PCC szybciej niż ja. Tego Wam życzę ;)

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

18.06-1
Spark in the dark.
Dziś w ramach cyklu spotkań (po)wolna sobota w Pałacu Potockich w Krakowie, niejaka wspaniała Aga Kozak zapytywała mnie o wiele rzeczy. Jeden z wąt...
17.06
Przeprosiny.
Dziś prowadziłam warsztaty podczas których wywiązała się dobrrrrra dyskusja o przepraszaniu. Cóż to jest za kompetencja. O panie!
Bez-tytulu
Sukienkowatość.
Łazienkowe selfie modowe z Paryża. Musicie wiedzieć (nic nie musicie ale ten zwrot jakiś taki ładny), że ja baaaaaaaaardzo długo w swoim życiu nie ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj