20 listopada 2019
I’ve already found what I was looking for ;).

Tysiąc osiemset razy dostałam pytanie. Asia a Ty ją znasz osobiście? 

Yhym. Yes. Si. Da. Ja.

I’ve already found what I was looking for ;)

Pierwszy raz osobiście poznałam w 2014 i potem co roku było coraz bliżej i bliżej i bliżej. Teraz jest najbliżej i mam nadzieje, że będzie jeszcze bardziej. Niedługo ukaże się moja rozmowa z Brené Brown, wiec stay tuned jak byśmy powiedzieli w Teksasie.

Mam wiele osób, które mnie inspirują ale dla niej mam specjalne miejsce w sercu. Ta dziewczyna wynikami swoich badań zmienia świat. Mój wewnętrzny zmienia, Wasze wewnętrzne zmienia a przez to nasz zewnętrzny świat. Uwielbiam ją za wiele rzeczy. Za intelekt, wrażliwość, pracowitość, huuuuuumor i dystans do siebie oraz to zacięcie, wytrwałość i chęć zmieniania świata na lepsze. A poza tym po pierwsze podobno wyglądamy jak siostry ;) a po drugie podobno tak samo jak na tym zdjęciu przytuliła kiedyś Bono. Ergo jestem jak Bono! Choć w przeciwieństwie do niego I’ve already found what I was looking for ;)

A wracając do Niej to zacytuję, co mi odpowiedziała ostatnio na moje pytanie o sytuacje na świecie i wpływ lęku na radykalizujące się polityczne wybory społeczeństw różnych krajów. Powiedziała tak:

Wyznawcy Junga mówią, że przed każdym wielkim progresem mamy do czynienia z wielkim regresem, i mam wrażenie, że teraz jesteśmy właśnie w takim miejscu na świecie.

Love love love :)

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

18.06-1
Spark in the dark.
Dziś w ramach cyklu spotkań (po)wolna sobota w Pałacu Potockich w Krakowie, niejaka wspaniała Aga Kozak zapytywała mnie o wiele rzeczy. Jeden z wąt...
17.06
Przeprosiny.
Dziś prowadziłam warsztaty podczas których wywiązała się dobrrrrra dyskusja o przepraszaniu. Cóż to jest za kompetencja. O panie!
Bez-tytulu
Sukienkowatość.
Łazienkowe selfie modowe z Paryża. Musicie wiedzieć (nic nie musicie ale ten zwrot jakiś taki ładny), że ja baaaaaaaaardzo długo w swoim życiu nie ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj