Kawałek listy znaczących wydarzeń z mojego życia:

2012 - dostaję książkę Brené Brown "Dary niedoskonałości" na imieniny - myślę sobie: Jak można na imieniny kobiecie dawać taką książkę?! Ale czytam. Rozpadam się na tysiąc kawałków ale powolutku zbieram.

Brené Brown „Odwagi!”

2013 - czytam kolejne jej książki, oglądam TEDy, robię kursy online - przy każdym się rozpadam i sklejam na nowo - efektem mocnego przeżycia jednego z tych kursów jest symboliczny tatuaż, który postanowiłam sobie zrobić - od tej pory uważam, że e-learning to nie są przelewki ;)

2014 - lecę do San Antonio na pierwsze warsztaty z nią i jej zespołem, rozpadam się na tysiąc kawałków i znowu sklejam - i wreszcie te kawałki mnie zaczynają do siebie pasować, zaczynają do mnie pasować. Poznaję Sandy Mitsch i Susan Mann, które stają się dla mnie wsparciem i mentorami na ścieżce rozwoju. (Ladies all I am saying here is that I adore you and I am blessed to have you on my path)

2015 - prowadzę pierwsze w Polsce warsztaty The Daring Way! Boję się jak cholera ale pierwsza grupa, pierwsza edycja, pierwsze doświadczenia pełnych 3 dni pracy warsztatowej daje mi kopa i wiarę, że #ToTrzebaRobić

2016 - prowadzę kolejne warsztaty The Daring Way a potem Rising Strong w Polsce i UK a na dodatek lecę do USA na pierwszy Courage Camp organizowany przez Brené Brown i jej organizacje The Daring Way, gdzie jak się możecie domyślać rozpadam się i składam na nowo, uczę się, chłonę, wsiąkam odwagę - zjadam te ich amerykańskie porcje lodów i myślę sobie: Tak trzeba żyć!

2017 - lecę do USA na drugi Courage Camp i uczę się dalej, notuję, nie mogą spać ze względu na zmianę czasu, czuję jakby moja doba wreszcie miała 24h osiągalne bez snu! Ha! Zhackowałam system! Padam w samolocie i śpię sto milionów godzin aż mnie z czułością niemiecką nie wyrzucają z samolotu we Frankfurcie ;)

2017 - dołączam do jej zespołu Brave Leaders Inc. jako Master Facilitator - i nie mogę w to uwierzyć. Ale w końcu uwierzam i razem z grupą 15 doświadczonych, superowych, inspirujących trenerów tworzymy zespół od odważnego przywództwa. (jestem tam najmłodsza aaa!)

2018 - lecę do USA na trzeci doroczny Courage Camp i po raz pierwszy to ja tam prowadzę jeden z warsztatów! Ja - tak jak w tym kawale - ja pączek!

2018 - zdaję certyfikację na prowadzenie warsztatów Dare to Lead™ - yeah! łałała!

2019 - Trochę z innego porządku ale sorry, to dość ważne. Premiera ostatniego sezonu Gry o tron (madafaka dragon taka!)

2019 - Brené Brown na Netflixie (madafaka razy dwa!) Ekstremalnie się cieszę. Za kilka dni do oglądnięcia dla nas wszystkich! "Odwagi!"

Jestem psychologiem specjalizującym się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuję z osobami i zespołami świadcząc usługi coachingowe i szkoleniowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Podziel się:

Kategorie

Ostatnie posty

Joanna-Chmura-28.07.23
Siostro, siostro jedziesz ostro!.
Chciałabym dzisiaj o kibicowaniu dwa słowa. Oprócz sportu i muzyki to niełatwo nam jest się nauczyć tej umiejętności, bo bycie kibicem w życiu codz...
23.07.23
Feel, deal, heal i...
Mówi się, że w pracy wewnętrznej ważne są trzy kroki: feel, deal, heal. Czyli poczuj, zmierz się z tym a na końcu ulecz. Choć uleczenie to też pocz...
19.07
A co jeśli...
Co robisz kiedy się boisz? Kiedy jak sieć zarzucona do wody, z łatwością łapiesz myśli, które budują niepokój? A co jeśli stracę prace? A co jeśli ...

Tagi

Posłuchaj podcastu

Oglądaj mój kanał na YouTube

Na stronie używam ciasteczek, są bez mleka i cukru, słodzone miłością do znaków. Pliki cookies są zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj